• Doğanın zarif sanatkarları çiçeklerdir.

Hizmetlerimiz

BALKON KEYFİ, balkon tasarımında 5N1K modeli ile balkonun işlevselliği, estetiği ve kullanıcı ihtiyaçlarını dikkate alarak kapsamlı bir analiz yapar. Balkon Keyfi bu modele dayalı olarak balkon tasarımını aşağıdaki şekilde uygular.

1-NE?

Balkon Tasarımının ne amaçla yapıldığını belirler. (Rahatlama alanı mı, bitki yetiştirme alanı mı, yoksa açık hava ofisi mi?)

2-NEREDE?

Balkonun konumunu, cephesini ve çevresel koşullarını analiz eder.

3-NE ZAMAN?

Balkonun kullanım zamanlamasına göre uygun bitkiler seçer. (Kışın yetişen bitkiler, yazın yetişen bitkiler veya çok yıllık her dem yeşiller)

Tasarım süresi ve uygulama hakkında sizleri bilgilendirip uygun saksı, bitki ve aksesuar seçimi yapılarak projeye başlanır. Tercihiniz ahşap veya fiber saksı olursa imalat süresi dikkate alınmalıdır.

4-NASIL?

Balkonun nasıl tasarlanacağına, yer aldığı mekanın özellikleri de gözetilerek karar verilir. Sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımlar uygulanır.

5-NEDEN?

BALKON KEYFİ, tarzınızı yansıtacak tasarımlarla balkonunuza renk katacaktır. Size uygun yaşam alanı yaratmak, doğa ile iç içe olmak ve balkonunuzun keyfini sürmeniz için her zaman yanınızdadır.

6-KİM?

Balkonu kullanacak kişilerin tarzına ve kullanım şekline uygun tasarımlar yapılır.